| Wowhow a întrebat:

Salutare tuturor. Spuneti-mi si mie cum iti poti da seama, ca fata, daca tipul care ma tachineaza o face pentru ca ma place sau pentru ca nu ma place.( stiti ca sunt baieti care se iau de fetele care le plac). Mentionez ca atunci cand ma tachineaza are un ranjet pe buze (nu rautacios, zic eu). eu sunt tipul de fata mai timida care din exterior se vede ca si cum ar fi foarte increzatoare si, culmea, deloc timida. ( cu alte cuvinte, ceilalti baieti imi percep timiditatea ca pe inabordabilitate si nepasare fata de ei). Am inteles ca unii baieti consiera asta cool, dar ca-I si inhiba. Precizez si ca baiatul de care e vorba e genul mai inraznet si e zodia varsator (daca are vreo importanta). dar ca intrebare generala ramane aceasta : cum imi pot da seama daca un baiat (oricare) ma tachineaza pentru ca nu ma place sau pentru ca ma place, dar asa e genul lui?

Răspuns Câştigător
| MMadalina a răspuns:

Simplu... Daca tie iti place de el ii raspunzi la acele "tachinari" daca nu-ti place tipul ii zici sa te lase in pacekiss

Sper ca te-am ajutat>big grin

3 răspunsuri:
| soare a răspuns:

Vorba lu dragos intreaba-l ca numai ai 12 ani

| S_6864 a răspuns:

Ei bine am avut si eu o prietena de genu' tau la care am tinut mult si sa stii ca ai dreptate, pare ca nu tine la tine dar de fapt tine.in cazul tau eu zic ca te place, desi nu stiu prea bine pentru ca eu spun in fata daca imi place de cineva XD

| Dragos_2655 a răspuns:

Pai...
ia l deoparte si intreaba l big grin. Eu as face in locul tau