| dragos15 a întrebat:

Salutare tuturor. Voi cu ce stergeti lentila de ochelari? La mine raman urma ca ceata mereu

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Gasesti la farmacie niste fasii special pentru asa ceva, nu mai stiu cum se cheama. Sunt si carpe din piele de caprioara care sunt foarte bune.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Lentilele de plastic asa sunt, mai greu de curatat, in comparatie cu cele din sticla.Eu folosesc un produs special tip spray de curatat ochelarii.Nu este scump, cam 10 lei si-mi ajugeeee... o jumatate de an!

| Caaty a răspuns:

La farmacie sunt carpe speciale pentru ochelari