| Ptr_Octav_1995 a întrebat:

Vreau sa-i trimit prietenelei mele un buchet de flori acasa, la adresa ei! Stiti cum pot face asta, florarie care se ocupa cu asa ceva!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

De ce nu tu, in persoana?

| sofisis a răspuns:

Https://www.google.ro/#q=florarii+online
cam toate florariile online fac livrari :)

| horansgang a răspuns:

ştiu că era o reclamă la TV, dar nu mi-o amintesc.
(oh, doamne, ce romantic! e atât de drăguţ! sunt sigură că se va bucura enorm când le va vedea)

dar ar fi mult mai frumos dacă te-ai duce tu, în persoană şi să i le oferi.

| JosePpPp a răspuns:

Buchetul 100 de lei - Trandafiri rosii si albi +5 lei un biletel facut de tine si scrie-i cat de mult o iubesti + 1-10 lei platesti un amic sa il duca la usa la ea si sa il dea.