| Danutz211 a întrebat:

Salutare, vreau sa ma lamuriti cu un lucru(cei cu experienta) daca am 17 ani si imi fac un tatuaj pe brat in partea interioara, fac si sala as vrea sa mai fac sala un an doi, in acesti ani normal o sa imi creasca bratul, intrebarea mea este daca tatuajul o sa se intinda, logic ar fi ca da se intinde dar as vrea sa stiu ce modificari o sa aiba, se distruge scrisu cum va arata?

4 răspunsuri:
| MrAnderson a răspuns:

Salut,

In primul rand, un tatuaj nu e o joaca. E ceva ce ramane pe tine tot restul vietii, iar operatia de eliminare e scumpa si dureroasa.
Dar daca vrei musai, fa-ti-l. Pielea nu o sa se intinda foarte mult, poate doar daca bagi steroizi in tine in astia doi ani.
In rest, foarte putin, si nu o sa se observe. Poti merge apoi si sa-ti faca mici corectari, daca ceva e in neregula.

| Danutz211 explică (pentru MrAnderson):

M-am gandit foarte bine de un an ma tot gandesc stiu foarte bine happy.

| Cocîrlăndosu a răspuns:

Bei, lasă-l dracu' de tatuaj! Il faci acu iar mai târziu n-o să-ţi placă şi ai să vrei să-l dai jos!

Ştii ce-s tatuajele? Un fel de manele pe piele! Am auzit-o şi eu la cineva, şi-i dau dreptate.

| Moora123 a răspuns:

Ma, eu mi-am facut, mi s-a marit bratul si nu a fost atat de rau. Am auzit acelasi lucru ca si tine si mie mi se pare ca la inceput.

Acum depinde si de marimea tatuajului si cum e executat insa in mare, mi se pare un mit urban.