| Ralux a întrebat:

Salutareee;; )
din pacate repet, am un blog pe wordpress si mi-am facut mai multe pagini deci vreau sa stiu cum se poate pune postari in pagina in care vreau eu.Va rog frumos, sa ma ajutatiwinking. Siiii inca ceva...am vazut pe un blog ca intr-o pagina avea niste imagini puse insa nu intr-o postare ci pur si simplu asa, si jos mai multe pagini pe care puteai sa le accesezi[click pe una dintre ele si intrai pe siteu` respectivhee hee] asta nu se poate pune pe un blog normal presupun, decat daca iti faci site, right?happy
Astept raspuns love strucklove strucklove struck
Have a very nice day! big hug
XXXkisskisskiss

Răspuns Câştigător
gyzzard
| gyzzard a răspuns:

In wordpress, paginile sunt doar o categorie mai speciala de posturi.
Daca vrei sa iti faci o pagina care sa iti afiseze si postarile (cred ca vrei ceva gen: http://gyzzard.wordpress.com/roman/. Sa imi spui daca gresesc), trebuie sa iti pui un plugin (care nu se poate adauga in wordpress.com, ci doar pe platformele wordpress gazduite pe server propriu.). Pentru wordpress.com trebuie sa iti faci tu singura pagna si sa adaugi linkurile manual.