| anonim_4396 a întrebat:

Salutari! As dori sa stiu cum/daca e posibil sa iei legatura cu o celebritate. Visul meu este sa reușesc sa vorbesc cu Emma Watson. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Kyılε a răspuns:

Salut.
Cred că cu toții ne-am dorit măcar o dată în viață să luăm legătura cu o "celebritate". Însă, să privim un pic realiști, șansele ca acest lucru să se întâmple sunt unul la un milion. Îți poți mări șansele frecventând spectacolele pe care le întreprind în diferitele tururi, dacă vorbim de o celebritate pe plan muzical. Ar trebui să te gândești că ai o concurență foarte mare, iar fizic vorbind, este imposibil să porți o conversație cu fiecare fan în parte. Sper că te-am lămurit cu privire la dorința ta și că nu ți-am distrus chiar orice speranță vie în tine.
Sănătate!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te muti in Sua, partici la toate evenimentele la care e si ia si poate poate odata o sa iti zica un Hello

| ionpopa57 a răspuns (pentru suntserios):

Vai, ce amuzant ești.

| suntserios a răspuns (pentru ionpopa57):

Ai o idee mai buna?