| Ady_Adryan_2000 a întrebat:

Salutari! Dati-mi si mie niste idei... Despre ce ati vrea sa vorbesc in primul meu videoblog.

Răspuns Câştigător
| Maslinutza a răspuns:

Pai ai putea sa faci 50 de lucruri despre mine sau parodie la ceva melodie sau google in persoana sau daca as fi eu presedinte, Romania ar fi :... sau pui pe facebook sau pe un site de socializare sa scrii asa; dati-mi niste provocari si/sau niste intrebari!
poti sa te uiti la : https://www.youtube.com/channel/UCZdbgY7pP2YXIUbzJbR-Okw ca sa te inspiri un pic. Sper ca te-am ajutat. Funda?

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Despre manipulare.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Si... Ne spui si noua cum se numește canalul tau? happy

| Ady_Adryan_2000 explică:

O sa pun un link cand termin video

| Ady_Adryan_2000 explică:

O sa-l pun Duminica

| Maslinutza a răspuns:

Si dupa ce il postezi sa imi spui numele tau ca sa vad ce a iesit! Ok?

| Maslinutza a răspuns:

Ai pus videoclipul?