| ebounty a întrebat:

Salutari TPU, cum pot sa imi cresc barba mai repede? prietenii spun ca ei folosesc bigul, ce este acela?

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Bigul este acela cu care te razi, uite si o imagine :)) http://postimg.org/image/iuxcyhgub/
Da iti recomand sa nu te iei dupa ei, barba este foarte enervanta si arata urat, si mie imi creste si urasc asta mereu o dau jos pana sa se vada, mai bine stai pana iti creste singura nu pune bigu pe fata.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Pai laso sa cresca ai si tu rabdare.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Aparat de ras cu 2 sau 3 lame

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Barba? ahaaam. vrei sa pari macho, bai asta ebounty, prietenii tai sunt niste prosti bre, daca vrei sa pari ma sexy in fata unei fete trebuie sa i grija de igiena corporala si tinuta, nu sa apari nebarbierit si cu pantalonii rupti in cur