| anonim_4396 a întrebat:

Salutari Tuturor care citesc aceasta intrebare :
Eu vrau sai propun unei fete sa ne intalnim, dar vrau s-o fac intr-un mod mai deliat si special...care ar fi cuvintele potrivite?

Răspuns Câştigător
| NOsun a răspuns:

Important este sa te hotarasti cand sa o inviti, cat despre "cuvintele potrivite" nu exista asa ceva...ele vor veni de la sine.

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Mai întâi învaţă să scrii! Se scrie vreau nu vrau.laughing
se scrie să-i nu sai.şi ce însemnă asta? : într-un mod mai ''deliat''?

| Ralluca25 a răspuns:

Păi pur și simplu întreab-o dacă ar vrea să iasă la o întâlnire cu tine. Nu există cuvinte potrivite. Fă-ți curaj și asta e. happy