| Cretu_Vlad_1993 a întrebat:

Cum sa uit de o fata pe care am iubit-o mult timp? Sau sai propun sa ne intalnim?

4 răspunsuri:
| Alec a răspuns:

Sau sa inveti sa scrii?

| RetardedRacoons a răspuns:

Esti agramat tovarase, uita de femei, mai bine faci laba.

| Lia09 a răspuns:

Nu exista remediu pentru asa ceva. Cu timpul o sa uiti tu de ea si o sa apara o "alta" in viata ta. Depinde in ce circumstante v-ati despartit (asta daca ati fost impreuna), altfel nu vad de ce ai mai vrea s-o intalnesti din moment ce vrei s-o uiti.

| Letticia a răspuns:

Draga, Vlad daca vrei sa uiti de o fata e usor. Te imprietenesti cu mai multi oameni, cunosti persoane......asa voi o sa vorbiti o sa va intalniti si vei uita complet de fata iubita. Daca vrei sa ii propui sa va intalniti te duci la ea si esti tu insuti. Ii propui sa va intalniti.