| anonim_4396 a întrebat:

Salutari! vin cu o intrebare pe care am pus-o si prieteniilor mei care mi-au raspuns insa tot nu am reusit.Nu stiu sa trag in piept, cand fumez fumul ajunge presupun ca in gat iar apoi din nou afara, intrebarea mea este cum sa reusesc sa trag in piept si mai ales ce patesc daca continuui cu modul in care fumez momentan?

Răspuns Câştigător
| Murzik a răspuns:

Cauza ca e trebuie sa lasi fumatul...nu trebuie sa fumezi.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Murzik a răspuns:

Buna.Trage parca ai trage aer si peste citeva sec inapoi parca ai rasufla. daca mai kontinui asa poti sa ai cancer la git.

| Hiye a răspuns:

Si nu vreau sa aud ceva de genu esti copilas si nu poti.am uitat sa mentionez ca am o problema cu nasul nu pot respira pe nas decat daca imi pic cateva picaturi. oare acesta este cauza?