| anonim_4396 a întrebat:

Din ce cauza cand fumez si trag in piept fumul cand ajunge in gat simt ca o,,zvacneala" asa nu stiu cum sa zic dar dupa aceea oricum patrunde in piept, dar din ce cauza mi-se intampla chestia asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma bucur! Ma feliciti nu?

| EuYoNuT a răspuns:

Daca fumezi de putin timp sau nu tragi calumea in piept vei simti mereu acea senzatie. Ea va disparea pana cand tu vei trage corect fumul in piept.
Tutunul dauneaza grav sanatati!

| anonim_4396 explică (pentru EuYoNuT):

Oh ok, si da chiar dauneaza...MERCI!

| Reek54 a răspuns (pentru EuYoNuT):

Dauneaza, dauneaza.dar voi tot il trageti in voi, sunteti penibili va omorati sanatatea cu mana voastra si la 60 de ani o sa va vaitati mai rau ca mamele voastre, daca veti mai rezista voi pana la 60 de ani.

| anonim_4396 explică (pentru Reek54):

In fine intrebarea era total alta Deci practic raspunsul tau aici e fix in plus

| Reek54 a răspuns (pentru anonim_4396):

Raspunsul meu a fost ca sa va arat cat de jalnici sunteti, sunteti constienti ca va distruge dar tot il asimilati, sunteti prea dependenti.

| anonim_4396 explică (pentru Reek54):

Asta e, ce sa facem?

| Reek54 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa trageti in continuare, cat de tare puteti, sa ajungeti la 10 pachete pe zi, cand veti avea familii sa lasati membrii nemancati si voi sa dati banii pe tigari, cat mai multe ca sa va simtiti bine, poate cine stie se vor apuca si membrii familiei sau se vor imbolnavi din cauza voastra pentru ca sunt mult mai predispusi, veti avea neajunsuri si certuri mereu din cauza problemelor de sanatate si problemelor financiare, cam asta va fi viitorul vostru, dar daca va spune cineva asta considerati ca exagereaza.

| anonim_4396 explică (pentru Reek54):

Bine bine! Am inteles... exact nimic laughing

| Reek54 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vei intelege pe la 25 de ani cand viata iti va fi terminata si nu vei mai putea s-o traiesti, ori iti vei pune capat zilelor de agonie, ori vei incepe de la 0.

| EuYoNuT a răspuns (pentru Reek54):

Eu nu mai fumez, mi-am dat si eu seama ca nu are rost... Si nici nu im mai este pofta de 1 tigara... a disparut placerea aia de a fumawinking

| anonim_4396 explică (pentru EuYoNuT):

Bine ca te-ai lasat de ele, ca eu si asa nu ma prea impac bine cu ele, dar parca totusi le simt in,, corp''!

| Reek54 a răspuns (pentru EuYoNuT):

Asta e foarte ok daca ti-ai dat seama de consecinte, sunt multe alte placeri de 100 de ori mai sanatoase, trebuie doar sa le descoperi.

| anonim_4396 explică (pentru Reek54):

Ce urmareste Reek aceasta,, postare''winking rolling on the floor

| Reek54 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai copile, odata ce mi-a dat reply, cu mine vorbea, intelegi acest lucru?
Nu iti urmaresc eu tie intrebarea din cine stie ce motiv, de parca ar fi o intrebare spectaculoasa.

| anonim_4396 explică (pentru Reek54):

Da ce sa zic, oh tu maturule hai lasa-ne ca ne plictisesti stii!

| Reek54 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sobolan mic, ai ignore pe acest site. big grin