| ellasweetlollipop a întrebat:

Pe 4 septembrie 2012 voi merge la ziua de nastere a unui baiat care are 12 ani si nu stiu ce cadou sa-i cumpar. As dori sa imi dati cat mai multe raspunsuri si scuze pentru categorie...

Răspuns Câştigător
| kimmy7 a răspuns:

Buna! Eu zic ca cel mai frumos cadou pentru un baiat este un joc pe calculator cu masini sau cu lupte original. sau un ceas cu o bluzita sau geacathinking un parfumel..sau un set de la avon gel de dus, deodorant + parfum(pana in 100 lei). alege tu daca iti place ceva de aici :*

7 răspunsuri:
| ArexuDeea a răspuns:

Cele mai bune lucruri sunt cele personalizate, sau cele amuzante.
http://www.tu.ro/

| MLSS a răspuns:

Parfum, lantisor, bratara, tenisi [ar trebui sa stii ce nr poarta si e mai greu] sau un tricou cu ceva semnificativ pe el.
Distractie placutaaa!
va pup :*

| LollypopMe a răspuns:

Ce preferinte are!

Un parfum,un colier, o carte, un album in care sa isi puna fotografiile, o poza cu tine si cu colegii lui si cu el(poza in rama)

Cel mai frumos cadou este cel creeat de tine! Fa-i o felicitare, o rama ceva!

| SweetyღGirl a răspuns:

O pereche de tenesi/adidasi

| AyliN98 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi ceva de imbracat, un joc video sau poate o carte.

| ioana31 a răspuns:

Paiii. Ai putea sa-i iei un hanorac si un tricou, sau doar hanoracul si ceva completare. Poti sa-i iei un joc (dar nu de copii mici ca si "Creionul fermecat" ) ceva gen "Monopoli" sau "Europolis". Ori daca e mai tocilar o carte si inca ceva. Stiu ceva care i va place oricui : cartea " jurnalul unui pusti" si sunt mai multe volume. Poti sa-i iei doar unul si inca ceva completare sau mai multe. Funda pls :*

| Zbang77 a răspuns:

Ai putea sa ii iei un tricou saun niste blugi (la moda)