| βέiiiβiiツ a întrebat:

Saluut`:*.Am nevoie de un mesaj cu ocazia zilei de nastere a unei persoane speciale. Desi un simplu "la multi ani" ar insemna mult vreau ceva special si frumos.O zi buna!

3 răspunsuri:
| ღBrunette a răspuns:

Hey! Eu sunt de părere că cel mai frumos mesaj e cel scris din inimă, fără să te foloseşti de google sau de imaginaţia altor persoane. Încearcă să îi transmiţi un mesaj care vine din sufletul tău. Abia acela ar fi un mesaj special şi frumos. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Adryana1998 a răspuns:

,,Sa ploua incet deasupra ta cu picaturi de fericire! Sa fie visul tau un zbor de implinire! Povara vietii sa-ti fie car cu sanatate! Sa-ti fie sufletul scaldat in stropi de bunatate! Sa ai oricand in drumul tau un soare zambitor! Sa ai alaturi chipuri dragi si un inger pazitor! La multi ani!''... sper ca o sa iti placa big grin