| Gise a întrebat:

Ce mesaj sa ii trimit mamei iubitului meu cu ocazia zilei de nastere?

21 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

La Multi Ani! sa fii draguta si sa ii sp cv din suflet...happy

| Leea1234 a răspuns:

Daca e o femeie "sucita" poti sa-i dai si luna de pe cer, ca tot nu va fi mutumita, important este ca tu sa te intelegi cu fiul dansei(iubitul tau) ca tu iti vei petrece restul vietii cu el ...nu cu ea!
daca ai norocul sa fie o femeie buna, spune-i doar la multi ani! ca ea sigur va aprecia gestul...nu vorbaria!

| Pho3nix a răspuns:

''La multi ani mama soacra.
Cadoul meu pentru ziua ta o sa fie un nepot sau o nepoata...depinde ce va fi.''

| Pho3nix a răspuns:

@MamaruTza

Stiulaughing
Oricum...sa nu faci prostia sa faci gluma asta cu mama soacra de la varsta asta ca apoi poate lesina naibii, si o mai vezi si prin spitale si o so ai si pe constiinta.

Gluma asta o faci mai tarziu...cand te enerveaza tarelaughing.

| BUBULINA a răspuns:

Pff nu stiu
dar eu sunt de parere ca e mai bine sa ii scrii ceva scurt si la obiect
dar uite si niste linkuri poate gasesti ceva frumos si de folos
http://felicitari.acasa.ro/mesaje-Zi-de-nastere.html

http://www.lovesite.ro/......stere.html

mlm
| mlm a răspuns:

Un buchet de culoare si veselie care sa va aduca noroc in viata si prieteni in casa in acesta zi! Pentru cea care l_a invatat lucruri bune in aceasta lume exista un singur cadou pentru el DRAGOSTEA si RESPECTUL MEU alaturi de frumoasa urare de LA MULTI ANI!

| yadora a răspuns:

Un mesaj spus din suflet si fara prea multe completari si prea multe giugiuleli va fi mai bine primit decat unul somptuos...

| VladDu a răspuns:

La multi ani!

| RamonaMn a răspuns:

La multi ani, plini de fericire si impliniri, mama soacra!batting eyelashes

| eliza a răspuns:

Buna! '' la multi ani din toata inima si s-a fiti atat de frumoasa mereu '' si sa-i spui dansei si din partea comunitati TPU un la multi ani! pa pa!

| Dior a răspuns:

Spune-i la multani si lucruri frumoase!

| Gise explică:

Andrutza, Nu e o femeie sucita... e o femeie buna, ce ii place fiului ei ii place si ei tongue

| Gise explică:

Pana la nepoti mai este Pho3nix big grin...am doar 16 anihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi atenta! de fapt nu mamei lui trebuie sa trimiti mesaj! pur si simplu, il iei in brate il saruti si zici :
-Prietene sa-ti traiasca mata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i multumesti pentru fiinta care iti infrumuseteaza tie viata(baiatul ei)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asi vrea si eu mesa je scrise nu sfaturi ca am lot destule

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un msg simplu prin care i arati faptul ca o apreciezi pentru cea ce este si anume mama prietenului tau

| SDana a răspuns:

Cele mai frumoase mesaje de la multi ani pentru soacre https://romaniachat.eu/mesaje-de-la-multi-ani-pentru-soacra/

| Monica1990 a răspuns:

Fiecare an este o carte cu 365 de pagini goale. Creaza in fiecare zi o capodopera, folosind toate culorile vietii... si in timp ce scrii, zambeste! La multi ani!

Am cautat peste tot un cadou decent, dar nu am gasit nimic potrivit pentru o persoana atat de speciala ca tine! Accepta asadar acest gand bun insotit de un sincer "La Multi Ani"!

Azi, la implinirea celor... de ani, ai mai pus un trandafir in buchetul vietii. Eu iti doresc sa pui multi tandafiri de-acum inainte, sa fii vesel/a si sanatos/a si sa te bucuri de fiecare clipa pe care o traiesti. La multi ani!

Visele de azi sa devina realitate, sperantele de maine impliniri, orice cadere un pas inainte, gandul bun si fericirea sa te insoteasca mereu. La multi ani!

De ziua ta de nastere iti doresc sanatate si noroc. Fiecare zi sa inceapa cu o bucurie, fiecare clipa sa iti aduca implinire. La multi ani!