| Ciocolatefrenchblue a întrebat:

Saluut! Am un tlf Samsung Galaxy Note 2 si de la un timp de vreme nu imi mai apare ca sunt conectat pe facebook de pe telefon si apare ca si pe chatul normal dp Pc, cu punctuletu acela mic si verde? ce sa fac? am dezinstalat fb dar nimic, toto asa apare... ce sa fac? sa dau un restart la TLF? sa-i actualizes software?

Răspuns Câştigător
| Rëndark a răspuns:

Iti aparea telefonul in loc de punctul verde cand aveai o versiunea mai veche a aplicatiei Facebook. Acum apare normal ca atunci cand esti conectat de pe PC. E smartphone ce naiba.

| Ciocolatefrenchblue explică (pentru Rëndark):

Mss pentru raspuns. dar prieteni mele ai apare k e conectata pe tlf. si mi-ar fi placut sa ramana si mie asa big grin k iti spune ca esti offline nu stiu cate minUte sau oree si asa, mmm.

1 răspuns: