| SuntAiciCuTine a întrebat:

Saluut. Sunt fata. Am 11 ani big grin
Deci. problema mea este ca am cosuri. fata mea e urata ca naiba x_x am vreo 50 de cosuri pe frunte delea mici. straight face Am si cearcane. Intrebari :
1. De la ce se fac cosurile? [ Nu am breton ]
2. Dar cearcanele? [ Dorm noaptea cam vreo 9 ore sau 8. Stateam cam mult la pc dar nu mai prea stau si tot imi sunt straight face]
3. CUm naiba pot scapa de cearcane? [ Dar chiar sa scap! Sau sa ma dau sa nu se mai vada deloc! Am o lotiune cu care ma dau. cat de cat e buna dar vreau sa nu se mai vada deloc! ca cu acea lotiune tot se vad putin]
4. Cum naiba scap de cosuri? [ Sunt mici si multe unele rosii si pentru ele n`am nici o solutie. cum scap de ele?]

Cine raspunde la toate intrebarile dau funda! Si daca merge incercarea lor! FUNDA DA? Va rog ajutati`ma!

1 răspuns:
| AnonimKidd a răspuns:

Pai cosurile apar din cauza tenului gras. poti folosi pentru cosuri niste creme. Uite un site http://www.farmablu.ro/antiacneice-creme-cosuri poate le gasesti prin magazine.Mai poti folosi si niste Skinoren sunt mai multe exista si geluri. Poti cauta prin hypermarketuri sau cred ca si farmacii...