| mindyabusiness a întrebat:

Saluut TPU! Am nevoie de sfaturi foarte bune! Deci Mie imi place de un baiat foarte dragut. Il cunosc personal, ne intelegem foarte bine. De mult timp il priveam si am decis ca vreau sa fiu cu el. Dar problema este ca el are o prietena. Eu chiar o cunosc!
Ar fi urat din partea mea sa-i despart.Eu sunt mai rebela, mai vorbareata ca el...Am mai auzit de la el ca nu-i place la mine chestiile astea... din cauza asta ma-m hotarat sa ma schimb. Eu i-am zis la el ca il plac! Vreau nevoie de sfaturile voastre! Doar voi ma puteti ajuta! (P.S : Ei sunt impreuna din 18 februarie! Am auzit ca nu fac dulcegarii ca de exemplu: imbratisari, pupici, din astea) Eu vreau sa fiu cu el!

Răspuns Câştigător
| snzpaul a răspuns:

Prima oară încearcă să vorbești cu el, mult, mult.
După 2-3 săptămâni spune-i ce simți!

| mindyabusiness explică (pentru snzpaul):

Mercii :* As vrea sa simte si el ceea ce simt eu pentru el! sad

| snzpaul a răspuns (pentru mindyabusiness):

Sentimentele sunt facute sa fie traite.