| Annonymus0000 a întrebat:

Saluut TPU! nu prea am ce face asa ca va intreb... ce idei haioase aveti de a-mi modifica garderoba?(gen: sa imi scurtez blugii, sa imprimez texte pe tricouri...). ce haine se mai poarte toamna asta?

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Este in timpul reclamelor de pe Disney Channel o adolescenta care modifica si creeaza haine, accesorii si iti arata cum sa porti hainele si cum sa le combini.

---> Uita`te pe http://hainetari.com/2011/moda-toamna-2011-tendinte-haine/ si vei vedea ce haine/accesorii/pantofi se poarta in toamna aceasta.

---> Numai bine! :o3

| TheTruthBeneathTheRose a răspuns:

Ok in afara de ce ai zis tu... uite cateva idei :

1. Poti sa iti prinzi niste insigne din acelea cu inimioare sau pe care scrie ceva de palarie ( cool )
2. Poti sa faci acelasi lucru si la geanta de scoala si nu numai
3. Prindeti de blugi o esarfa ( in locul curerei )
4. Poti sa inlocuiesti sireturile de la tenisi cu altele mai colorate, ciudate... pentru ceva mai de efect
5. Iti poti imprima diferite desene pe tricouri
6. Poti pune o fundita chiar facute de tine din diferite materiaruri la bluze sau pe post de briose
7. Adauga o jacketa neagra sau alba ( daca ai happy ) la un tricou mai lung combinata cu o curea si niste blugi
8. O vesta nu se poarta numai la scoala ( putin decorata cu niste brose chiar vine super)
9. La un lant mai vechi cu mai multe niveluri ( adica unu doua trei straturi) poti adauga multe lucruri noi gen margele cu forme diferite culori diferite...

Mai gasesti tu combinatii uita-te prin garderoba si vei vedea ca este simplu happy fundita?puppy dog eyes