| Lyndsey a întrebat:

Ce fel de haine aveti voi in garderoba? Descrieti-mi-le va rog.happy

Răspuns Câştigător
| DyaRebela a răspuns:

Pai eu merg pe conceptul rock am tot felul de culorii vii sau mai monotone,am blugi taiati sau blugi scurti taiati sau cu lanturi,ador rozul sau movul si am o groaza de maieuri cu spatele gol cu lanturi sau se leaga dupa gat sau paiete, blugi pe toata suprafata pietati, tricouri rock, rochii elegante paietate sau mai simple, imi plac mult colantii din piele deci in concluzie eu ma port rock dar am momente cand vreau sa fiu mai feminina
p.s:ador paietele...

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm...Pai am haine lejere in general. Trag mai mult spre casual si unele rock/emo o.0, dar si haine in culori vi. Am de la rochi de gala la maieuri uzate =]]. Cam tot ce am nevoie big grin

| IgoToHellForThis a răspuns:

Haine...de imbracat.straight face ce te freaca pe tine ce haine am eu

| Lyndsey explică (pentru IgoToHellForThis):

Nu te-am obligat eu sa raspunzi la intrebarea pe care am postat-o.Te rog frumos sa-to masori cuvintele.

| IgoToHellForThis a răspuns (pentru Lyndsey):

Da ce'am spus draga?! straight face e opinia mea nu iti convine du-te si impuscate.

| Lyndsey explică (pentru IgoToHellForThis):

Dupa tine...

| YourCupidon a răspuns:

Pai am blugi scurti/lungi de toate culorile,am multe tricouri cu mesaje mari pe ele,tricouri si rochii de varafara bretele,multeeeeee costume de baie,fuste din blugi uzate(sunt cool)rochii elegante,paiete mai mult,colantii,tricouri cu spatele gol,multe gentii,accesorii, bascheti coloratii, pantofi, balerini, cizme de vara(multe culori)