| Kife a întrebat:

Saluy TPU. Cum pot sa pun poza de profil? Caut si nu gasesc nicaieri. Am dat si la setaeile contului si nu gasesc

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Intri la setarile contului, si dupa locatie si setarile ei( daca vrei sa se vada locatia, etc.), dupa sex si dupa starea ta offline/anline, apare Selecteaza imagine profil si sub ea Choose file. si dupa ce selectezi imaginea dai si Salveaza profilul. Nu te speria ca poza nu apare imediat, cred ca intai trece pe la admini ca sa nu fie xxx si dupa aprobarea lor iti va aparea.

| Kife explică (pentru sweetys):

Gata mersi. O sa apara peste 24 de ore

1 răspuns: