| ExTaZy a întrebat:

Sambata, 16 aprilie, Ora 23:00 este El Classico, Barcelona vs Real.Madrid
Cine credeti ca v-a castiga? Nu uitati ca in ultimele 4 El Classico a castigat Barca >: [ Funda ]!

Răspuns Câştigător
| Claudiu_7456 a răspuns:

Barcelona fara discutie!winking

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru Claudiu_7456):

Loser! Hahahahahahahahahahaha! Hala Madrid!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate castiga madridul acum niciodata nu se stie cine va iesi invingator.

| Andarock a răspuns:

Si ce conteaza acest lucru?

Roata norocului se poate intoarce oricand.

Eu zic ca va castiga Real.Madrid.

| ExTaZy explică:

Meciul v-a fii live pe digi sport!

| Byuska a răspuns:

Sper sa castige Realu desi nu prea sunt sanse

| xlmpq a răspuns:

Eu zic ca va castiga realul, pentru ca barca este aproape campioana si nu prea se vor forta in plus urmeaza 3 meciuri mult mai importante decat acesta din campionat

sunt fan real happy