| StefyyyMaXXim a întrebat:

Cine credeti ca va castiga el classico Barca-Real de pe 15 oct. Cu ce scor va castiga o echipa si cine credeti ca sunt marcatorii
Funda!

Răspuns Câştigător
| iCappy a răspuns:

Ar fi frumosbig grin

10 răspunsuri:
| iCappy a răspuns:

3-1 Pentru Barcelona.
(Messi, Messi, Suarez) : (Bale)

| AliLina2 a răspuns:

Barcelona-Real Madrid 1-1.(L.Messi/Hernandez).

| LimonadaBaa a răspuns:

Barca-Real 1-3 goluri Iniesta; Ronaldo, Bale, Ramos

| iCappy a răspuns (pentru LimonadaBaa):

Barca sansa a 3 a?laughing)))))))))))))))) Dar atunci sansa a 2 a cine o are ma?laughing)))))
Ludogorets?laughing

| LimonadaBaa a răspuns (pentru iCappy):

Nu fi asa increzut, nu cred ca are sanse mai mari ca Bayern-ul si nici ca Realul deoarece campioana are cele mai mari sanse sa-si apare trofeul mereu.Incearca sa fii mai obiectiv, prietene.

| iCappy a răspuns (pentru LimonadaBaa):

Bayern nici de optimi nu va trece.

| alex291 a răspuns:

2-4 Real Madrid (Ronaldo, Bale, James, Benzema.) Pentru Barcelona (Messi, Neymar)

| iCappy a răspuns (pentru alex291):

Fratzica!
Cand n-o mai fi Messi, Neymar, Suarez, Iniesta, Xavi, Pique, Rakitic la Barca, atunci continua sa visezi la scorul asta.
Pana atunci vise frumoase.

| StefyyyMaXXim explică (pentru iCappy):

Eu cred ca barca va da un 5-3 laughing (Messi #2 Neymar 2# Suarez #1) La madrid (Ronaldo #1 Bale #1 James #1)

| LimonadaBaa a răspuns (pentru iCappy):

Nu fi asa sigur, sa nu uitam ca Realul e castigatoare de UCL cu cele mai mari sanse de-asi apara trofeul, Barca are sansa a-3-a.Suarez nu cred ca va face mare lucru in meciul cu Real deoarece o sa fie primul meci pentru el.Nu mai fi asa increzut.

| iCappy a răspuns (pentru StefyyyMaXXim):

Ar fi frumosbig grin