| bublegum a întrebat:

Sambata asta este olimpiada de romana pe judet... daca treci sa amuh( cate puncte iti trebuie pentru a trece?happy )
este si mai departe... cum ar fi national? tongue
si sa zicem ca nu este, si fac un punctaj mare, eu am ceva de castigat din chestia asta laughing
dau fundita big grin

3 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nationala oricum este si castigi ceva da nu mai stiu ce.si trebuie sa ai peste 150 de puncte ca sa te califici la nationala funda?

| AliiB a răspuns:

Hmmm...eu stiam de 120 de puncte. Asa ne-a spus profa.
Trebuie sa faci max, ca sa te califici. Si ce ai de castigat...o medalie si o diploma. happy
SINCER!
Atata a castigat o colega de-a mea ce s-a calificat la nationalawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care este punctajul cu care treci?
maxim e 120, am fost sambata asta pe municipiu
am luat 83, 5, castig ceva? laughing