| Ys a întrebat:

Sambata asta fac o petrecere in pijama cu prietenele mele si ne uitam la filme de groaza ascultam muzica mancam inghetata si vrem sa ne jucam jocuri dar nu pe pc.jocuri cu fetele dar am nevoie de voi sa imi spuneti niste jocuri care ati jucat si voi si sa imi spuneti cum se joaca sa fie o petrecere in pijama misto...

Răspuns Câştigător
| cutie a răspuns:

Puteti sa va puneti cortul in curte si sa stati acolo noaptea sa dormitihappy

62 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vin handicapta tampita cu nume de banana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cine stie ca fac si eu o petrecere in pijamale si ne vom juca scaunele muzicale, vom face bataii cu perne, nu trebuie sa faceti ceva anume important e sa fiti impreuna! dar puteti face concursuri de muzica si de dans

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stiu un joc., ai nevoie de o ciocolata, o farfurie, un cutit si o furculita, 2 zaruri, haine haioase precum o rochie larga si vaporoasa, slapi, ochelari de soare, o esarfa stralucitoare, o palarienostima si manusi. cum se joaca; asezativa in cerc. puneti ciocolata pe o farfurie si hainele in mijloc.aruncati zarurile cu randul. imediat ce da cineva un sase, sare in centru. trebuie sa imbrace toate hainele, inclusiv manusile, inainte de a incepe sa taie si sa infulece ciocolata. trebuie sa foloseasca doar cutitul si furculita, nu si mainele. continuati sa aruncati zarurile cat timp ea continua sa manance. cand altcineva arunca unsase, fata care infuleca ciocolata trebuie sa se dezbrace
de hainele caraghioase ca sai cedeze locul urmatoarei. iuhu, estecioco fantastic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu te faci de ras in fata celorlate fete pentru ca vor spune tuturor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevar, provocare sau procente, sa vb. despre baieti, sa mancati pop corn in timp ce va uitati la filme, telefonul fara fir

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... o sa ti se para prostesc dar... baloane de sapun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chemati niste baieti si faceti sex laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carti, manichiura, coafura, papusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti sa va jucati sticlutza sau sa va machiati una pe alta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai jucati Monopoly, carti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kemati vreo 3 4 baietii si faceti experimente pe ei! ii puneti sa fie sclavii vostri sa faceti ce vreti din eiwinking aveti multe de invatat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DEEA:Eu cred ca cel mai bun joc este remi, monopoli, adevar provocare sau sarut, barfe interesante si o bataie clasica cu perne iar dupa toate acestea un somn linistit. Iti garantez cate vei distra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

[ai poti juca matele-ncurcate(in afara de una care iese din camera si celelate se incurca cat pot de bine. dupa aceea vine cea plecata la plimbarica si trebuie sa va descurce), daca sunteti mai multe flori fete si baieti, telefonul american, faceti SPLASH-uri(favoritele mele! eu stau la etajul 9 si umplu ori baloane ori pungi din acelea subtiri si mici cu apa, le leg la gura si le dau drumul de la balconlaughing ), teste de personalitate, jocul acela cu paharul( una din voi pune o intrebare,, picanta" de genul: cine a facut cu tare lucru" cine a facut acel lucru trebuie sa bea din pahar) si hot seat cu intrebari intime

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu fa si tu schimburi dee accesorii' cu rolele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ati putea sa va bateti cu pernele, sa va rujati cu ochii inchisi, sa barfiti, sa ascultati muzica, sa radeti, sa faceti farse la telefon ...mai multe chestii cool.ok.papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barfiti! laughing in special pe baieti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa fiti de acord cu jocurile respective sh apoi vedeti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa fiti deacord cu jocurile respective sh apoi vedeti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dea ascunselea mono poly
domino...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monopoli sper ca stii, cartii, telefonul fara fir, telefonul american sper sa stii jocurile si sa te distrezi si eu am planuit una

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naked pillow fight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va uitati la un film de groza mancati popcorn si dupa film sa jucati adevar si procare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cheama niste baieti smugsmugsi sa vezi ca tare va fi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la un film strasnic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jucati-va telefonul fara fir

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea stiu euam 19 ani mai mult eu s pritenele le ne plibam dr am avut si noi o petrcere in pijamale cat de curand neam jucat adevar si provocare si neam btut cu pernele am spart cateva baloane si restul seri neam uitat la filme

| andrea_7863 a răspuns:

Ana
si eu fac petrecere in pijamale
ti-as sugera sa vorbiti despre baieti, sa va bateti cu perne etc.

| Ioannayca a răspuns:

Cauta cartea fetelor in magazine si o sa iti spuna acolo cum sa va faceti manichiura perfecta, cum sa faci o masca faciala...chestii din astea:d

| Danusor a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa aveti o trusa de machiaj, luati un sarf legati la ochi si va machiati, sau faceti concursuri de make-up, imbracat. misto, eu am incercat 1000 de ori misto, incearca+machiaj+haine=super party

| ioana_9179 a răspuns:

Puneti muzica si dansati,jucativa ce e?, luati o revista si vedeti daca sunt baietii daraguti!, rujativa legate la ochi, machiativa, batetiva cu perne, uitati-va la filme de groaza si la sfarsit culcativa o sa vezi ca o sa le placa mult de tot asa ca bafta!