| Alllecx a întrebat:

Sambata este ziua colegei mele.Implineste 11 ani.Ce cadou trebuie sa-i cumpar? Cel mai bun cadou primeste funda!

Răspuns Câştigător
| HAHAALEX a răspuns:

Daca ii place moda ajunge o un set cu colanti si o bluza asortata si mulata cu o cutie de ciocolata daca nu prea stii despre ea dai o carte sau ceva ce ii foloseste la scoala.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Incearca sa ii personalizezi ceva (o cana, un tricou, o perna.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cel mai bun cadou il iei tu, noi iti dam idei; cel mai bine o intrebi ce-si doreste, daca nu te incadrezi poti sa-i dai o suma care sa-i poata acoperi o parte din doleanta; o carte sau un cd cu colinde

| FloriNk a răspuns:

Un ursulet mare din plus.