| anonim_4396 a întrebat:

Sambata trecuta am fost la nunta. acolo am intalnit un baiat foarte draguta, si el se iuta la mine ba chiar ia cerut verisorului meu sai dea nr de tel la care ma poate gasi. Sunt cateva problema:este cu 5 ani mai mare, el e din bucuresti eu din slatina dar avem bunici in acelasi loc. Ce pot face in situatia asta?

11 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Pai daca inca nu esti la facultate, ai putea merge la Bucuresti si atunci ati putea fi impreunabatting eyelashes

| want2bMajestic a răspuns:

Nu conteaza varsta... dca el te place si u il placi p el .nu ezita... aveti sentimente curate unul pentru altul... si inca ceva...nici distanta dintre voi 2 nu conteaza...si eu traiesc la fel...deci...iubiti-va

| dulshe a răspuns:

Sincer problema cu varsta nu e nimic grav, 5 ani e chiar putin, peste 10 ani de diferenta poti sa zici ca e ceva ceva, daca va iubiti asa de mult puteti sa va intalniti mai des, oricum nu-i bine uneori sa fii aproape pentru ca e mai romantic si asteptat momentul intalnirii

| dulshe a răspuns:

Vreoiam sa zic k daca va iubiti mult puteti sa treceti si pe distanta si sa va intalniti mai rartongue scuze

| tukhey23 a răspuns:

Daca e draguta, eu zic sa te combini

| alina_8976 a răspuns:

Pai, incearca sa comunici cu el. vezi daca merge, si. daca va puteti intalni. si, puteti pastra la distanta o relatie, atunci totul va fi foarte frumos. de ce nu?happy

| powergirl a răspuns:

Poi inseamna ca te place si e interesat de tine dar ai grija nu intotdeauna baietii au intentii bune poti sa vb cun el sa incerci sa vb sa va cunoasteti s a m d nu te costa nimic nu?

| dewoo a răspuns:

Iubirea nu are varsta.

| raloosc a răspuns:

Vizitati bunicii mai des ca au si ei nevoie de compasiune si nepoti...laughing compina-te cu el daca merita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Distanța asta dintre voi...
Pa, pa.

| krys a răspuns:

Daca iti place de el si va e scris sa fiti impreuna atunci nu mai conteaza nimic