| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
Acum cateva zile a fost nunta verisorului meu. Acolo am intalnit un baiat care se uita insistent la mine, asa ca mi-a atrat atentia. Am inceput sa ma uit si eu la el, fiind interesata. Toata noaptea s-a uitat la mine dar nu am vorbit nimic. Cand ma pregateam sa plec s-a ridicat si el si venea spre mine ca si cum pleca si el. A doua zi la fel, ne-am intalnit la masa afland ca el e verisorul miresei. Ha, ce coincidenta draguta big grin!
I-am gasit Facebook-ul, am facut schimb de like-uri i-am spus buna mi-a raspuns insa n-a mai zis nimic.
Cam ce-as putea sa mai fac? E cu 3 ani mai mare. Dar e foarte pasnic si timid.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pasnic si timid s-o crezi tu, in doua zile crezi ca ajungi sa cunosti o persoana? La cei 15 ani ai tai esti destul de naiva sa cazi in capcana unora, invata sa-ti stapanesti sentimentele si sa citesti sufletul omului nu aparentelewinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De unde stii cati ani am? De unde stii ca eu nu am rude care cunosc baiatul respectiv de cand era mic? happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poate sa il cunoasca, dar nimeni nu stie ce e in capul lui, eu am pus raul inainte si nu-ti doresc decat binele dar daca doreai sa nu mai afli parerile noastre nu mai postai, asa-i? vrei sa spui ca nu ai 15 ani, dam pariu? mai stiu ca ai tinut cura de slabire si multe altelewinking

| Antoniia a răspuns:

Propune-i o întâlnire, dragă! :*

| IsauraLo a răspuns:

Buna! in primul rand, trebuia sa astepti ca el sa faca primul pas.Doi, varsta nu conteaza... Daca va placeti reciproc e bine!

| anonim_4396 explică (pentru IsauraLo):

Pai el a tot facut. Fizic vorbind laughing Tocmai de-aia am zis sa vorbesc eu cu el prima.