| AlxGoliatH a întrebat:

Samsung galaxy gio sau mini 2? Care este mai bun,as vrea sa stiu si cat tine bateria la mabele daca se poate, cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| Xray2000armandboss a răspuns:

Mai bun e Samsung mini 2 deoarece Samsung gio ii se termina bateria in vreo 2-3-4 zile (depinde de baterie) iar Samsung mini 2 tine vreo 7-8 zile depinde cat te joci pe el sau tine bateria daca e nou e prea bun daca e la mana a 2 a e prost pentru ca nu stii cum a fost folosit! bafta! funda? plz