| Carmen2808 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy mini S5570 si bateria ma tine foarte putin.Starea de veghe imi consuma 70% si ea si nu stiu ce sa fac sa consume mai putin...

3 răspunsuri:
| SorinL a răspuns:

Formateaza bateria. Se lasa sa se descarce de la sine pana se inchide tel. si se pune la incarcat (asa inchis) timp de cel putin 12 ore.

| gabima20 a răspuns:

Bah sorine n-ar nici o legatura ceea ce spui tu. am si eu un Samsung galaxy mini si mi se consuma la fel de repede bateria. si l.am lasat 24 de ore la formatat! trebuie ...cred....sa umbli la setari. dar nu uh. cineva care se pricepe :