| Comi2001 a întrebat:

Sault TPU! Sunt clasa a 5 si mi-a iesit media generala 8.89.Este chiar asa de mica? dau funda si va rog fiti seriosi.
p.s.:

Răspuns Câştigător
| Maddaaaaaa a răspuns:

Hmm, pai nu este o medie nici mica dar nici excelenta, gandeste-te ca daca in clasa a cincea ai aceasta medie, pe viitor cand materia va fi din ce in ce mai dificila media ta o sa scada. dar poate renunti la cateva ore de desene animate pe care le-ai vazut de 26565 de ori la rand si incepi sa te pregatesti la materiile care ti-au afectat cel mai rau media.

3 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Nu e foarte mică dar ar trebui să te apuci serios de învățat și să recuperezi anul viitor.

| AndyLavy a răspuns:

NU. nu este mica, acum depinde si de cerintele scolii, si asa mai departe.
dar eu nu consider media asta ca fiind una mica, din contra, aproape 9. nu e 6, sau 7. asta inseamna medie mica.
Dar depinde de scoala, depinde de ce vor parintii tai de la tine si asa mai departe. ai mei si daca luam 10 pe linie nu ar fi fost fericiti si multumiti.

| g4mma a răspuns:

Da.