| qwerty12 a întrebat:

Va rog mult ajutati-ma,stiu ca e o intrebare cam nasoala, dar vreau sa stiu parerea voastra, dau funda! eu termin acum clasa a saptea si media generala imi iese 8.89..este o medie acceptabila sau nu?

Răspuns Câştigător
| cflori a răspuns:

E buna stai linistit.Nu te stresa tu acum in generala, ai sa vezi la liceu cum stai sa tragi sa iei note bune, atunci sa stai sa-ti calculezi mediile.Invata-ti pentru a8a sa iei note bune la teze si la examenul ala de sfarsit de an.Eu n-am terminat a8a cu o medie de 9.99 si tot am intrat la liceul pe care-l voiam, pus primul pe lista. Bafta happy!

6 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Sincer,nu prea...dar, oricum, si examenul de admitere cantareste ceva.Stiam ca, daca ai media peste 9, 80 poti intra la ce liceu vrei.

| silvester13051996 a răspuns:

Este mai mult decat acceptabila

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Acceptabila pentru cine?

| anabahebak a răspuns:

E o medie foarte buna, bravo! O sa intrii la un liceu bun cu media asta.

| Burondo a răspuns:

Eu am9, 58 si mie se pare mica... straight face

| Ruxy27 a răspuns:

Este o medie acceptabilahappy dar cu siguranta poti mai mult tongue Anul viitor tragi tare sa iti iasa peste 9:* Succes