| BlaBlaBla2414512355 a întrebat:

Saut TPU puteti sa imi dati si mie niste nume bune pentru youtube apropo sa fie legat de FynnBoy ca asta e porecla mea

Răspuns Câştigător
| seedwow16 a răspuns:

Stiu ca posibil nu te ajut dar FynnBoy e perfect laughing Daca e vlog Adaugasi tu niste numere sau Videoblog, dar daca este de gamming pune gamming la sfarsit laughing Funda?

| BlaBlaBla2414512355 explică (pentru seedwow16):

Cauta pe youtube inca nu am pus videouri este gaming oricum daca ma poti ajuta sa devin si eu popular iti multumesc

| seedwow16 a răspuns (pentru BlaBlaBla2414512355):

Sa-mi dai canalulwinking si-ti dau scubscribe si share

| BlaBlaBla2414512355 explică (pentru seedwow16):

Scuze am fost intr-o comuniTATE https://www.youtube.com/user/BalastCommunity poti da subscribe acolo eu am luat decizia de a ma lasa de youtube dar o sa tot apar in videoclipurile lor

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

FynnBoy Vloggin' Channel (sau VideoGaming daca ai canal de Gameplay).