| RazvanFilip21 a întrebat:

Saut TPU. Sunt baiat, am 16 ani și am parul lung, cred ca lung pentru un baiat și este lung doar in partea de sus, pe laturi fiind scurt. Problema mea e ca de la o vreme am început sa observ ca îmi cade mai mult par decât de obicei, ma refer ca la spălare, îmi cad aproximativ 20-30 de fire de par si chestia asta ma îngrijorează știind ca înainte îmi cădeau 5-7 fire asta fiind normal. Parul meu îmi trece de bărbie cu aproximativ 2 degete. Nu ma dau cu fixativ sau alte porcarii de genul.
Nu știu dacă e ceva normal chestia asta dar ma îngrijorează.
Mulțumesc anticipat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti un sampon pentru intarirea si regenerarea firului de par