| manur94 a întrebat:

Scoala vi se pare grea?

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

Nu neaparat...intotdeauna o sa existe materii care nu ne plac si profi care ne dau batai de cap, important este sa reusim sa trecem peste.In general, scoala mi se pare grea la inceput cand toti profesorii ne asculta ca sa ne puna primele note si in perioada tezelor cand avem foarte mult de invatat.

20 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu...doar unele materii sunt mai grele...fizica...istoriafrustrated..in rest totul e okbig grin

| Nastia a răspuns:

Nu prea.am crezut ca am dat de naiba la inceput, acum ma descurc, ...trebuie doar sa ma dezobisnuiesc sa dorm 12 ore pe noapte, .atathappy

| Raiden a răspuns:

Depinde ce cls esti.
Nu, nu e greahappy, parerea mea! Cel putin pana acum cls a10a.mai departe vad euhee hee.

| Swabia a răspuns:

Gandeste`te... ocupa o suprafata destul de mare, iar in interiorul sau sunt mii de obiecte. Daca ar fi sa o cantarim...ar fi grea, nu?!

| Yly a răspuns:

Depinde de cum o privesti, si daca e grea poti sa o faci sa fie usoarAtongue

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Uneori da. uneori nu.depinde si de profesori, de materie si ce cls esti.

| BlacK EyeS LoVE BRoWn EyEs a răspuns:

Depinde, depinde si depinde. In momentul asta cel mai greu e sa te gandesti la scoala.

| SweethearT a răspuns:

Mie nu mi se pare super grea. daca sti sa inveti dar si sa te distrezi in acelasi timp, atunci totul va fi OK. Unele materii is mai grele(mai ales cand te scoate la tablawhistling) dar in rest is suportabilelaughing.

| dulcika a răspuns:

Cateodata, cand vine ora de matecrying, in rest este ok.chiar imi place!happy

| JustLauren a răspuns:

Uneori da... uneori nu...depinde daca inveti nu e grea dar daca la fiecare ora iei un 4 normal ca ti se pare grea...

| 1992 a răspuns:

Mi se pare plictisitoare, si cu prea multe in materie...prea multe de invatatstraight face

| Letytzy@ a răspuns:

Nu e grea in general dar recunosc ca mai sunt cateva materii dificile.happyhappy

| rebelutza4u a răspuns:

Unori grea alte ori usoara. big grin

| romina_7963 a răspuns:

Eu zic ca anii de scoala sunt printre cei mai frumosi ani din viata.

| Ra a răspuns:

Aproximativ big grin multe tone... depinde si de materialele folosite in constructie thinking daca socotim si curtea... mmm, in fine, masuratorile topografice nu constituie punctul meu forte laughing

| Angel of darkness a răspuns:

Sall! Dupa parerea mea nu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu chiar.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebareee...
intr-un fel e grea intr-un fel nu prea...
dar ushoara in niciun caz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e grea mereu dar cand vine profa de mate si zice baietel treci la tabla si daca nu stii vei lua nota 3 atunica ti se pare o teroare dar in rest e totul ok la scoalabig grin

| cristinutzzaa_5116 a răspuns:

Da