| anonim_4396 a întrebat:

Care vi se pare cea mai grea materie de la scoala?

din a cincea incolo

Răspuns Câştigător
| Xonia a răspuns:

Matematica, fizica si chimia

45 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Matematica happy

| Siracuzia a răspuns:

Matematica happyMatematica pentru mine happy

| Gizăz a răspuns:

Nu ţi se pare că e cam subiectivă treaba asta? Amintesc doar de veşnica dispută dintre real şi uman dar totul merge mai profund de atât.

| pwp a răspuns:

Matematica

| Chrristina a răspuns:

Mie mi se par grele fizica si chimia
Ma decsurc la ele cat de cat dar cred ca de vina este profesoara pentru ca nu explica indeajuns de bine.

| BruneTTe a răspuns:

Matematicaaa. doamne dumnezeule. cine a inventat-o laughing

| Jadis a răspuns:

Depinde de profesor si de cum preda.

| Blackwoman27 a răspuns:

Matematicaa este cea mai grea din clasa a6a
Iti spun din propria experienta pentru ca eu sunt a6a si fata de anul trecut lesinstraight face
Stau foarte prost cu matematicastraight face

| mih5a a răspuns:

Fizica si Chimie!
Cele mai seci!straight face
Dar tu?

| Aiicha a răspuns:

Contabilitatea

| Sconcsiş a răspuns:

Eu-s in a sasea; Cea mai grea mi se pare biologia, cel putin in a 5a cand faci botanica angry

| xl0llip0px a răspuns:

Biologia Istoria Chimia Matematica Fizica...si profesorii tampiti care le predau =)

| marius577 a răspuns:

Mate, chimie.

| Mary Marry a răspuns:

Matematica, CLAR. A da si la mine la scoala, teoria muzicala(sunt la Dinu Lipatti, Bucuresti).

| chemicalX a răspuns:

Niciuna, pentru ca aceste clase sunt foarte usoare! pai depinde, daca inveti foarte bine, nu mai ai cum sa spui daca franceza sau muzica e grea! toate sunt usoare! nu te ingrijoraoh go on
funda?:*

| VvladCobianu a răspuns:

Sa fiu sincer pentru mine mi se pare grea istoria dar pentru ca nu ma pasioneaza dar cred ca sunt altele mult mai grele

| Myuu a răspuns:

Mie nu mi se pare grea nici una poate doar putin matematica, un piculet.

| Serena1993 a răspuns:

Dupa parerea mea cea mai grea este matematicalaughing

| BabalGam a răspuns:

Istoria

| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Mate.adica algebra s latina. cateodata fizica... love ya:*

| Ađııa a răspuns:

Pai matematica, chimia big grin latina inca nu am inceput sa facem...si cam atat mi se pare mie big grin
PS: sunt clasa a 8`a tongue

| Rush a răspuns:

Ca si materie mi se pare matematica de la clasa a 10-a incolo mai ales la mate-info si fizica(pe care nu am inteles-o niciodata)la ce profa avem nici nu cred ca o voi intelege, deci matematica si fizica, matematica imi place, dar fizica la care stiu doar materie pana in clasa a 9-a e grea, mai ales cu prof/profa pe masura...

| BoRnY a răspuns:

Salut! Matematica si fizica. Fundita?

| ancan a răspuns:

In a 7a. chimia.
in a 9a. logica.
in a 12a. filosofia happy

| BaiatuFitzosu a răspuns:

Anatomia, dupa mine!

| Marynna a răspuns:

Hmthinking nu stiu sigur, fizicalaughing nu pot sa zica ca sunt complicate, dar unele mie imi plac mai putin decat celelaltehee hee

| Georgiana_1584 a răspuns:

Matematica laughing

| bogda00 a răspuns:

Pai dupa mine istorie, geografie si franceza

| Ciuƒix a răspuns:

Pai eu cred ca romana si matematica