| adrian062 a întrebat:

Scrierea subiectului pe foaia de bacalaureat se considera semn? Eu am scris pe foaia de examen la matematica subiectul/cerinta data, se considera semn?

Răspuns Câştigător
| ღAleKrissღ a răspuns:

Cam da :-s. oricum poate cei care corecteaza isi vor da seama ca nu ai scr intentionat happy

4 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Buna! Acum depinde de profesorul care corecteaza.Nu trebuia sa scrii, pentru ca poate fii luat ca semn, insa sper sa se treaca cu vederea...

| seby_2950 a răspuns:

Buna! Din pacate da se considera semn.Trebuia sa fii mai atent la ceea ce au spus supraveghetorii in legatura cu ceea ce ai voie sa faci si ce nu. Oricum iti doresc multa bafta si neaparat sa-mi spui cum a fost.Bafta in continuare!

| seby_2950 a răspuns:

Da

| winterkinder a răspuns:

Din pacate, s-ar putea sa se considere semn, dar nu sunt sigura.