| Cătălina1115 a întrebat:

Scrieti va rog experienta primului sarut.
Si la ce varsta!?

Eu am 16 ani si inca nu l am avut

Răspuns Câştigător
| Deuteronomul a răspuns:

La 16 ani
am 16
A fost foarte ciudat cat timp se intampla, dupa o pauza de cateva secunde am facut-o iar si era de 100 de ori mai frumos. Abia dupa cateva ore mi-am dat seama cat de genial e.

Atentie totusi, nu e chiar atat de WOW, asa ca sa nu te miri cand o faci si incepi sa te gandesti 'deci asa e?', 'atat?', 'are trebuia sa ma emotionez mai tare?'. Meh, poate numai eu sunt atat de prost cat sa imi pun intrebari din astea.

Primul meu sarut l-am irosit cu cine nu trebuia, sincer. Totusi nu regret. Ciudat, nu?

Daca stai 100 de ani sa astepti persoana perfecta nu mai vine nici naiba.