| anonimata123anonim a întrebat:

Experiența primului sarut, va rog lasati mai jos cum a fost la voi si daca vreti va spun cum a fost a mea.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inexistent.

| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

A fost romantic și de neuitat, ceva de vis.

| nujcatoatesuntluate a răspuns:

A fost ceva foarte greșit. Încă regret ziua aceea.

| anonimata123anonim explică:

Al meu a fost cam asa.
Extrem de placut..Eram pe un hol dintr un bloc, nu era blocul nostru ci doar venisem sa ne plimbam, am inceput sa ne certam, eu m-am enervat si am inceput sa fug de el iar el dupa mine, a spus opreste te odata nu mai pot sa alerg dupa tine si am spus fix asa, ok dar in schimb tu o sa ma saruti, si m-a sarutat, am sarit in brate la el, si ne am sarutat vreo 3 minute, a fost cel mai frumos prim sarut.

| anonimata123anonim explică (pentru anonimata123anonim):

Tin sa precizez ca nu eram impreuna cu acel baiat, pur si simplu eram buni prieteni si iesisem sa ne plimbam