| oBuburuză a întrebat:

Scurt si la obiect. Cum sa slabesc si sa am un abdomen frumos?

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Abține-te de la mâncare după 18. (cel mai important)

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Buna! happy

Incearca sa mananci in cantitati mai mici si mai des.
Consuma multe lichide.
Fa sport regulat, dar nu exagera si nu te astepta la rezultate spectaculoase intr-un timp foarte scurt.

| grab a răspuns:

Six pack diet!

| fuzzer a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=3leTvWXP20Y

Urmeaza indiciile din acest video, si o alimentatie sanatoasa.

| TizZu15 a răspuns:

Mult sport. Abdomene, flotari(baiatbig grin), si o alimentatie mai sanatoasa.

| GăbițuGabriel a răspuns:

Vreau si eu un raspunshappy
Am 56 Kg si vreau sa imi fac abdomenul mai frumos, cum as putea face asta? Astept un raspuns cat mai concrethappy

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Alimentatie+Cardio

Nu.manca:prajeli,grasimi(nesanatoase)
,dulciuri,paine,si nu bea bauturi carbogazoase, sucuri, bere, etc.

poti manca:
legume, fructe, cartofi(fierti-copti), carne (in special de pui), peste, fasole, nuci, migdale, ciocolata neagra, etc.

cardio poti face 30 de minute pe zi, de 4 ori pe saptamana.

ma doare capul numai cand ma uit la raspunsurile celor de mai sus laughing ps.un sfat, de la abdomene nu slabesti.

| Dilaa98 a răspuns:

Abdomene seara ( vreo 50),multe lichide şi fără dulciuri, grasimi, fast food, carfof, făinoase tongue. Fundă?