| Veroniquest a întrebat:

Scurt si la obiect, va cer doar parerea.eu nu stiu ce sa cred.big grin

X+Y sunt impreuna de 9 luni, nu s-au sarutat niciodata, se vad doar in vacante si pana acum n-au avut curajul sa o faca(sarutul). Dar au de gand in vacanta de vara.

Voi ce spuneti...9 luni fara sarut? Poate din cauza distantei intre ei(se intalnesc doar la bunici, stau in cartiere diferite)si vorbesc toata ziua pe mess...va ma tine relatia asta? eu nu stiu ce sa zic.thinking

1 răspuns:
| BETTYNA a răspuns:

Daca x+y sunt impreuna de 9 luni si nu s-au sarutat niciodata sau asa ceva... (sau sa-si spuna reciproc te iubesc), inseamna ca nu sunt iubiti sunt doar amici foarte buni si doar atat...si daca u crezi ca este o relatie las-o balta sti vorba "ochii nevazuti se uita "
si nicio relatie la distanta nu rezista