| SomeBody12425356 a întrebat:

Scurt si la subiect: Tatuaj pe spate (pe trapez) sau pe piept?
Unde doare mai tare? Voi unde ati prefera?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatuajul e tatuaj man. Doare, e normal sa doara indiferent de loc. In unele locuri doare mai putin iar in altele mai mult. De cele mai multe ori doare in zonele pielii mai sensibile sau cat mai aproapiate de os.
Eu am alte preferinte de tatuaje, as vrea sa imi tatuez tot corpul daca se poate. Acolo unde simti tu ca vrei este cel mai indicat. Doare atat pe spate cat si pe piept. Pe spate doare extrem de tare iar pe piept sa zice ca doare nu chiar asa tare fata de spate.

| SomeBody12425356 explică (pentru anonim_4396):

Ms mane! M-am decis pe piept (partea stanga)deoarece e mai aproape de inima (tatuajul e cu mesaj):i better die on my feet than live on my knees

| anonim_4396 a răspuns (pentru SomeBody12425356):

Ma bucur, e alegerea ta. O sa iasa bine.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu aş prefera mai degrabă la încheietura mâinii sau lângă gleznă. Dar la ce ai zis tu, prefer pe spate. happy Nu ştiu unde doare mai tare, nu am tatuaje.

| Musique a răspuns:

Sus, pe gât. (în spate)
Baftă.

| OoRzVoO a răspuns:

Pe piept! E mai misto si nu doare tare!

| Ani4ka18 a răspuns:

Cred ca doare mai tare pe piept...Eu as prefera tatuaj pe trapez :d, arata mai sexy :d