| labilagrey a întrebat:

Scuzati categoria...Am o intrebare pentru cei din arad. Am citit pe ARADON un articol despre interlopii din Arad. Si o persoana a lasat un comentariu in care pune ca in cartierul Gradiste sunt interlopi cu masini de lux si aur chestii din astea. Imi puteti da si mie niste nume, porecle, date care pe unda sta sa vad si eu ce masini de lux au, va rog frumos?

1 răspuns:
| ThePoet a răspuns:

Ba, sunt din Arad. Si mai demult am vazut la inmormantare niste masini din alea de care spui tu si mi-a zis cineva ca aia sunt mafiotii. Aveau toti nr cu XXL la sfarsit la placuta si toti erau numa jipane si mertane. Amu` nu prea stiu porecle ca nu sunt din gradiste, dar pace, da-le pace ca si ei si-o sug intr-o zi.