| CapsuniCcaXD a întrebat:

Heii! Care nume credeti ca este mai frumos dintre Lara si Izabella?
Am aflat ca Lara inseamna frumusete, iar Izabella inseamna promisiunea lui Dumnezeu. Si ce porecle s-ar potrivi pentru aceste nume? Scuzati categoria! Fundita :*

10 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Mie unul imi plac mult ambele nume insa imi place un pic mai mult Izabella. *Ca sa fie un pic mai special il puteti scrie Isabella*

Porecle? Pai ar fi Izz,Izzy, Isa, Bella, IS, IZ.

Cat despre porecle pentru Lara ...cred ca s-ar potrivi Lary, Lari si cam atat...nu imi place cum suna prescurtarile acestui nume, mi se pare frumos exact asa cum este.

O zi placuta in continuare!

| CristinaSNC a răspuns:

Eu as alege Lara, e rar pe la noi prin tara, pare mai special happy. Apare vreun copil in familie? :3

| Kenya a răspuns:

Lara este foarte deosebit si nu mi se pare comun deloc! Imi place mai mult ca Izabella. Porecle? Hmm, chiar nu stiu! ^_^

| lovecats123 a răspuns:

Mai melodios, mai elegant, mai cuceritor pare numele Izabella sau Annabella (imi plac ambele). Porecle:iza, izy, bell, bella, isa, ella. Numele Lara (ma gandesc la Lara Croft laughing e ceva mai deosebit insa nu mi se pare prea interesant ci banal

| DenisaKarolina a răspuns:

Amandoua sunt frumoase ^-^ Lara e mai special, mda pai pe mine ma cheama Karolina si e destul de special. Pentru Lara :Lar, Lari, Lala. Si pentru Izabela : Issa, Iza, Bela, Bel, Izabel, Izi, Iz happy

| alice4stars a răspuns:

Lara si Izabela sunt nume minunate! Eu as alege Lara. Lara este frumusetea data de la Dumnezeu. Porecle: Lari, Larita!

| AndreeaMadalina01 a răspuns:

Lara e dragut dar Izabella e mai frumos. porecle pentru Izabella: Izz, Izza, Bella...etc

| ScriitorulRomantic a răspuns:

Izabella (parcă se scria Isabella). Bella - înseamnă frumoasă + e un nume mai diferit, câștigi mai multe pe plan social laughing.

| Marya123 a răspuns:

Dupa parerea mea, Izabella ar merge mai bine deoarece are o insemnatate foarte speciala. Se poate alinta Izi, Iz, Bella sau Bel! Sper ca am putut ajuta big grin