| anonim_4396 a întrebat:

Scuzati de categorie.Ce idei de sceneta la tema "Scoala" imi dati pentru balul bubocilor? Va rog mult sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| KillerBunny1500 a răspuns:

Stiu ca s-ar putea sa sune stupid, mai ales la varsta ta, dar incearca si tu " Scoala fricosilor ". Pune si tu pe acolo niste tampenii, de pilda, la mine la scoala, s-a facut ceva de genul asta. Poate deveni chiar hazliu. Incearca chestii cat mai amuzante, de pilda, este o fata Megan si ii este frica de gandaci, un baiat vine si ii da o cutie, fata vazand gandacii din ea tipand, cazand pe podea, iar baiatul spune " Si eu care credeam ca-s ciocolatele ". Imi fine pe cei de la scoala mea ii prinde, mai ales pe aia de a7a, ei dandu-mi idea. Sper ca te-am ajutat!

| IustinaC a răspuns (pentru KillerBunny1500):

Eu am 16 ani cind ai spus virsta ta am crezut ca crezi ca sunt clasa a 4.Imi place ideea ta

1 răspuns: