| zuzixadri a întrebat:

Scuze de categorie da am nevoie de un raspund urgent. daca am facut pojarel mai pot sa fac si rubeola? ca am o colega care a facut pojarel si acum a luat rubeola de la pr ei

5 răspunsuri:
| BoboooBubuuu a răspuns:

Buna.Da poti face orice alceva in afara de ce ai facut pana acum! :* sper sa nu faci... ferestete ca acum e perioada in care se iau aceste bolii :*

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Da poti face.Mai bine ia-o si tu.
Nu imi bat jocstraight face
Cand vei fii mare se vor agrava simptomele si va fi mult mai uratsad

Eu le-am avut pe toate cand am fost michappy

| zuzixadri explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Am 16 anilaughing nu sunt destul de mare?laughing

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru zuzixadri):

Fa cum vrei...
Daca vrei sa iti pastrezu frumusetea pentru cativa ani atunci nu o lua dar mai bine e sa fii frumoasa toata viata decat sa o iei pe la 30 de ani si atunci sa vezi bube si apoi mici cicatricii...dar poate zic eu gresit.Fa cum vrei tulaughing

| zuzixadri explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Oricum daca e sa o fi luat, am luat'o deja ca am stat nas in nas cu tipa aia toata ziualaughing) deci asta elaughing)nu strica cateva zile de stat acasasmug