| Andrei1321232132312 a întrebat:

Scuze pentru maine la scoala, pentru ca nu am scris la orele online va rog foarte mult care sa si mearga rog seriozitate, multumesc.

4 răspunsuri:
| Anonim2682008 a răspuns:

Nu am avut semnal la internet și nu s-a auzit bine. "Dacă întrebă, păi și de ce nu ai luat de la colegi, spune-i" Păi i-am rugat dar nimeni nu m-a ajutat.

Vecinii mei lucram la ceva și au făcut zgomot.
Mi-am schimbat caietele

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Ia caiete noi si gata. Daca te intreaba, spui ca nu le mai ai pe cele vechi.

| Vash96 a răspuns:

Nu-i probleme te iert

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faza cu
-mi-am luat cietul nou
-a trebuit sa plec din localitate/ la parinti la serviciu si nu era net
-nu mi-a mers netul acasa
-nu a sunat alarma (daca e prima ora)