| mady_4198 a întrebat:

Scz.Am si eu o mica intrebare.
O prietena nu are inca menstruatia si are un pic mai mult decat si-ar dori burtica. Ea neavand cont si neputand sa isi faca nu stiu de ce, m-a rugat pe mine sa intreb.
,, Credeti ca are burtica acum pentru ca nu are inca menstrustia sau ar avea burtica chiar si dupa mestruatie"
Va rog sa rasp cat mai repede.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| gohsty a răspuns:

Va avea burtica si dupa si inainte, cand iti vine menstruatia nu inseamna ca te ingrasi sau ceva(nu e ca la nastere unde te poti ingrasa sau slabi) ca sa nu mai aibe burtica ar trebui sa faca exercitii pentru burta.happyfundhisa?big grin

1 răspuns:
| MaryNepotu a răspuns:

Pai mna draq poate e grasa ...la asta v-ati gandit?