| Iustiina a întrebat:

Scz categoria! cat timp tine ciclul? adica azi mia venit.cat ar trebui sa dureze?happy

Răspuns Câştigător
| Kuzco a răspuns:

Depinde.de exemplu daca esti la inceput dureaza cam 1 saptamana.dar asta difera de la fata la fata...cu timpul poate tine si cate 3 zile.asta depinde si de cum e fluxul. tongue

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O menstruatie normala dureaza intre doua si sapte zile, fiind acceptate intamplator menstre de pana la 10 zile.

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana. poate tine 3 zile pana la 2 saptamani. prima data poate tine 10 zile. se regleaza timp de 2 ani sau mai mult

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Acum depinde de persoana
Poate tine 4-7 zile