| Dumytru1996 a întrebat:

Se apropie banchetul de sfarsit de clasa a VIII-a, iar eu sunt insarcinat sa pun muzica... ce melodii mi-ati sugera?(care sa prinda bine la colegi)laughing?

Răspuns Câştigător
| stefy11 a răspuns:

Pai eu zic sa pui ata mel noi si cantareti in voga:J.L., lady gaga, enrique iglesias, katy perry etc cat si mel de petrecere: pinguinu, macarena, meniaito poate chiar si ceva mai saltaret... sper sa fie ok sfaturiile big grin

3 răspunsuri:
| JadeT a răspuns:

Eu am avut banchetul si am avut dj care a pus muzica foarte buna cum ar fi cateva dintre ele:
macarena,meneito, minghit sun(elena gheorghe), goodbe-fly project,. muzica de club mai mult

| MeduzaInaripata a răspuns:

Pai, cel mai bine este sa ii intrebi pe eihee hee